Lurdy a naše cesty

Od roku 2012 pořádáme každoročně několik poutních zájezdů k Panně Marii Lurdské, do kouzelného prostředí francouzského pyrenejského předhůří. Naše poutě prošly dynamickým vývojem především díky zpětné vazbě a přání účastníků poutí.Poutě do Lurd vždy doprovází český duchovní, který pečuje (jak také jinak) o duchovní program, a zároveň profesionální průvodce, který zajišťuje program „světský“ a stará se o potřeby našich poutníků. Více fotografií a referencí najdete na našem Facebooku. Staňte se naším fanouškem a sledujte naše cesty online!

Ubytování

V Lurdách zajišťujeme ubytování u našeho francouzského partnera Jean-Pierra Varleze ve dvouhvězdičkovém hotelu Notre Dame Auxiliatrice, který se nachází do pěti minut pěší chůze od areálu zjevení. Interiéry hotelu (který je ve skutečnosti trochu menším, než se při prohlídce může zdát), si můžete prohlédnout díky virtuální prohlídce.

Výlety

V průběhu pobytu v Lurdách kromě duchovní programu, který zahrnuje mše, prohlídky poutních míst, především ve spojení s Bernadettinými zjeveními Neposkvrněného početí, křížovou cestu apod., organizujeme pro účastníky pouti fakultativní výlety, na než je možné se nejpozději v autobusu přihlásit.

Výletní Lokality

– Výlet do jednoho z největších evropkých jeskynních komplexů Bétharram vzdáleného přibližně 25km

– Výlet pozemní lanovkou na vrchol hory Pic du Jer, která se tyčí nad Lurdami a odkud má člověk celé město jako na dlani

Zjistěte více o letošní Vlakové pouti a přidejte se k nám!